Retreat Jogowo – Ajurwedyjski w Dahab 10-17.12.2019

Zapraszam do niewielkiego miasteczka Beduinów do Dahab na Półwyspie Synaj – ok 1 godz. drogi od wielkiego centrum turystycznego Szarm El Szejk. Co rok od 6 lat wynajmuję tu niewielki pensjonat ( stale ten sam, właścicielką jest Polka) i w porze kiedy w Polsce wiatr i deszcz i zimno i dawno wszyscy zapomnieli o wakacjach, w niewielkiej grupce oddajemy się jogowemu relaksowi. Łykamy promienie słońca, nasycamy się świeżymi owocami, kąpiemy w ciepłym morzu, a przede wszystkim wyginamy ciało i uspakajamy umysł.
Co roku ten właśnie termin jest hitem!!!!
Pozwoli Ci z lekkością, dojechać do Nowego Roku, a może nawet dalej!

Co będziemy robić?

Dla ciała – codziennie rano sesja jogi dla każdego, lekka wegetariańska dieta, razem gotujemy śniadania i obiadokolacje w duchu Ajurwedy. Lunch we własnym zakresie, zazwyczaj korzystałyśmy z miejscowej fantastycznej restauracji hinduskiej.
Plaża, kąpiele, możliwość wycieczki na pustynię, na wschód słońca na Górze Synaj, do Blue Hole, samotną plażę. Możliwość wykupienia kursu nurkowania.
Dla ducha– codzienna sesja pranajam, udział w niezwykle transformującym i regenerującym procesie oddechowym – długiej Sudarshan Kriji i powtórka codziennie wersji skróconej. Medytacje i relaksacje.
Dla umysłu– wiedza o podstawach Ajurwedy, diagnoza osobistej konstytucji i jak z tym dalej dobrze żyć. Styl życia wg. Ajurwedy.

Cena:

105 euro, 1000 zł, plus cena biletu lotniczego. W tym momencie lot czarterowy to 1000 zł , ok 4 godz. lotu bezpośrednio z Warszawy do Szarm.
Czego cena nie uwzględnia.
Kosztu transportu z i na lotnisko ok 10 euro na osobę.
Ubezpieczenia, kosztu wycieczek.

Wyżywienia:

Na wspólne posiłki- śniadania i obiadokolacje robimy wspólną kasę. Ok. 50 euro.

Dla kogo wyjazd?

Dla wymęczonych, poszukujących relaksu z dala od zgiełku i tłoku. Dla spragnionych wygrzania, świeżych owoców, nieśpiesznego, wyluzowanego życia.
Pokoje 2 osobowe. Kuchnia i strefa jogi w ogrodzie i na dachu. Dom ogrodzony murem w drugiej linii brzegowej.

Wyjazd rezerwuje zaliczka w wysokości 500 zł wskażę konto oraz, jak najszybszy wykup biletu, wskażę stronę.
Reszta kwoty ( także euro) płatna do 2 go grudnia.

Organizacja i prowadzenie:
Monika Dąbrowska
mail: monikadab12@poczta.onet.pl, tel. 601296392.

Zobacz link do wydarzenia na fb

podziel się wpisem

Zobacz również

WIOSENNY DETOKS AJURWEDYJSKI 1-5 MAJ

Wiosenny Detoks Ajurwedyjski w Osadzie Shalima Yoga& Spa 01-05 MAJ JUŻ CZAS, ABY ZAPLANOWAĆ!!!!TAK JUŻ DZIŚ!!!! Osada Shalima to niezwykłe miejsce prowadzone,

NASIADÓWKI -💋❤️ DLA KOBIET❤️💋

Drogie Panie!Zbliża się szczególny dzień w roku, często traktowany z lekka ironicznie, wiadomo historycznie PRL – goździki i rajstopy. 💋Świętujemy,💋Lub nie.💋Z kwiatkiem💋Z