Ajurwedyjska terapia „ MARMA”

To delikatna uciskowo -dotykowa terapia, która jest prekursorem technik akupunktury i akupresury. Poprzez subtelną stymulację, specjalnych punktów, mających wpływ na kanały energetyczne i narządy wewnętrzne, następuje odblokowanie i udrożnienie przepływu energii ” Marma” jest jedyną w swoim rodzaju metodą leczniczą o niezwykłej mocy, pozwalającą szybko zregenerować przemęczony organizm i zapoczątkować mechanizmy samouzdrawiania. Może być stosowana jako samodzielna, docelowa terapia lecznicza, lub jako terapia wspomagająca. Wykonujemy zabiegi zależnie od potrzeb. W celach leczniczych – 7 lub 3 zabiegi dzień po dniu, podtrzymująco jeden zabieg w tygodniu  przez miesiąc, lub tak jak zaleci lekarz.

Terapia trwa ok. 1 godziny, pacjent jest w ubraniu. Po zabiegu rekomendowany jest na resztę dnia, oszczędzający tryb życia i wypicie ok. 1 1 l. ciepłej wody.

 

ZAPRASZAM
Monika Dąbrowska
Dyplomowana terapeutka terapii  MARMA

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Chłodnik arbuzowy

Lato to czas kiedy możemy sobie bezkarnie pozwolić na surówki, sałatki i inne surowe dania.Proponuję chłodnik na naprawdę gorący dzień. Produkty: 1/2