Ajurwedyjska terapia „ MARMA”

To delikatna uciskowo -dotykowa terapia, która jest prekursorem technik akupunktury i akupresury. Poprzez subtelną stymulację, specjalnych punktów, mających wpływ na kanały energetyczne i narządy wewnętrzne, następuje odblokowanie i udrożnienie przepływu energii. ” Marma” jest jedyną w swoim rodzaju metodą leczniczą o niezwykłej mocy, pozwalającą szybko zregenerować przemęczony organizm i zapoczątkować mechanizmy samouzdrawiania. Może być stosowana jako samodzielna, docelowa terapia lecznicza, lub wspomagająco. W celach leczniczych rekomenduję 3 lub 7 zabiegów dzień po dniu. Podtrzymująco zaleca się jeden zabieg w tygodniu, wykonywany przez miesiąc.
W czasie pobytu w Ayurvedic Institute w Albuquerque ukończyłam kurs marmy z zastosowaniem kamertonu i od tego czasu wspomagam terapię dźwiękiem. Daje to niesamowite efekty.
Terapia bez kamertonu trwa ok. 1 godziny z kamertonem 1,5. Pacjent jest w ubraniu. Po zabiegu rekomendowany jest na resztę dnia, oszczędzający tryb życia i wypicie ok. 1 1 l. ciepłej wody.

ZAPRASZAM
Monika Dąbrowska
Dyplomowana terapeutka terapii MARMA

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print