Sztuka Oddechu

Sztuka Oddechu. Aktualna nazwa – Happiness Program.
To kurs dla każdego, bo…. każdy z nas oddycha.

Taka historia:

„Rybka spotyka dwie inne rybki i pyta:
– Hej chłopaki! Jak tam woda dzisiaj?
– Jaka woda? dziwią się koledzy.”

I tak jest z naszym oddechem. Wszyscy oddychamy, ale czy zdajemy sobie z tego sprawę? Czy kiedykolwiek uważnie przyjrzeliśmy się naszemu oddechowi? Tak jak życie rybek zależne jest od wody, tak nasze życie zależne jest od oddechu. I o tym właśnie jest ten kurs.

Ale nie tylko.
W programie mamy jeszcze dwukrotnie poprowadzony proces długiej SUDARSHAN KRIJA.  Jedyny, unikalny, nigdzie indziej go nie doświadczycie.

  • 2 sesje delikatnej jogi, medytacje, i wiedza o funkcjonowaniu umysłu. To wiedza w prosty sposób porządkująca i transformująca życie. Oczywiście jeśli ją zastosujesz.
  • Dodatkowym bonusem jest głębokie oczyszczenie i jeszcze relaks.
  • Rejestracja poprzez link z tej strony, lub na stronie www.artofliving, zakładka kursy.
  • Format – 3 godziny w piątek wieczorem oraz w sobotę i niedzielę.
  • Dla podtrzymania efektu zapraszam na spotkania follow upowe w każdy poniedziałek godz. 19.00. Big Bang Studio ul. Piłsudskiego 135A wejście B2.
  • Nauczycielem tego programu zostałam w 2005 roku. Prowadzę je nie tylko w Łodzi, także w innych miastach w Polsce i wyjazdowo No na Zanzibarze. Zobacz foto relację.
 

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Medytacje co poniedziałek fb 21:00

Zapraszam na medytacje prowadzone przez Sri Sri Raviego Shankara z polskim tłumaczeniem Spotykamy się life na moim profilu FB w poniedziałki wieczorem