Monika Dąbrowska - ajurweda
Monika Dąbrowska - ajurweda Łódź

Sztuka Oddechu/ kurs happiness

Sztuka Oddechu. Aktualna nazwa – Happiness Program.
To kurs dla każdego, bo…. każdy z nas oddycha.

Taka historia:

„Rybka spotyka dwie inne rybki i pyta:
– Hej chłopaki! Jak tam woda dzisiaj?
– Jaka woda? dziwią się koledzy.”

I tak jest z naszym oddechem. Wszyscy oddychamy, ale czy zdajemy sobie z tego sprawę? Czy kiedykolwiek uważnie przyjrzeliśmy się naszemu oddechowi? Tak jak życie rybek zależne jest od wody, tak nasze życie zależne jest od oddechu. I o tym właśnie jest ten kurs.

Ale nie tylko.
W programie mamy jeszcze dwukrotnie poprowadzony proces długiej SUDARSHAN KRIJA.  Jedyny, unikalny, nigdzie indziej go nie doświadczycie.

  • 2 sesje delikatnej jogi, medytacje, i wiedza o funkcjonowaniu umysłu. To wiedza w prosty sposób porządkująca i transformująca życie. Oczywiście jeśli ją zastosujesz.
  • Dodatkowym bonusem jest głębokie oczyszczenie i jeszcze relaks.
  • Rejestracja poprzez link z tej strony, lub na stronie www.artofliving, zakładka kursy.
  • Format – 3 godziny w piątek wieczorem oraz w sobotę i niedzielę.
  • Dla podtrzymania efektu zapraszam na spotkania follow upowe w każdy poniedziałek godz. 19.00. Big Bang Studio ul. Piłsudskiego 135A wejście B2.
  • Nauczycielem tego programu zostałam w 2005 roku. Prowadzę je nie tylko w Łodzi, także w innych miastach w Polsce i wyjazdowo np. na Zanzibarze.
 

podziel się wpisem

SAHAJ SAMADHI 25-27.07.23

SZTUKA MEDYTACJI Już we wtorek mój pierwszy po zostaniu nauczycielką kursu Sahaj Samadhi, kurs w Łodzi!ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO 🙂