Monika Dąbrowska - ajurweda
Monika Dąbrowska - ajurweda Łódź

Ceremonia Ziołowej Nasiadówki

Drogie Panie!
Właśnie uzyskałam uprawnienia do prowadzenia tytułowej
Ceremonii Ziołowej Nasiadówki
Wiem, że wiele z nas spotkało się już z nasiadówką. Kiedyś były bardzo popularne, szczególnie w przynoszeniu błyskawicznej ulgi w czasie zapalenia pęcherza moczowego. To było dawno. Teraz sięgamy po tabletkę i problem z głowy, a praktyka nasiadówek popadła w zapomnienie.
A szkoda!
W przeszłości była bardzo popularna nie tylko w naszym kraju, ale także w wielu innych kulturach i cywilizacjach.
Jedno z najstarszych świadectw nasiadówek pochodzi ze starożytnego Egiptu.
Ze względu na intymny charakter tej praktyki często miała charakter i atmosferę obrzędu, w trakcie którego kobiety mogły oddać się wspólnej relaksacji, kultywować więzy rodzinne, siostrzane, budować wspólnotę międzypokoleniową. Aktywować i wzmacniać energię żeńską na każdym etapie życia kobiety.

Kolejna korzyść to oczywiście działanie prozdrowotne i terapeutyczne. Przy pomocy nasiadówek leczono infekcje, rozwiązywano problemy menstruacyjne, z ciążą, okresem porodu i połogu, niedomagania dróg moczowych. Czy wiecie, że Koreanki przez 90 dni w czasie połogu codziennie robią sobie nasiadówki?

W czasie menopauzy, i w okresie post menopauzalnym kiedy nasze łona wymagają uwagi i delikatnego działania terapeutycznego może być jednym z niezbędnych elementów powrotu do harmonii.

Dlatego wracamy do: CEREMONIALNEJ ZIOŁOWEJ NASIADÓWKI

Zapraszam Cię do uczestnictwa w subtelnej ceremonii, która wzmocniona poprzez moc Twojej intencji może pogłębić i przyśpieszyć pożądane zmiany.

Para wodna poprzez łono wnika do całego ciała, niosąc ze sobą wszystkie lecznicze właściwości odpowiednio dobranych ziół. Działa, rozgrzewająco, rozluźniająco i kojąco.

Każda z klientek ma do wyboru 11 różnych mieszanek ziołowych.

Działanie zabiegu jest wzmocnione o masaż grzebieniem turmalinowym, dzięki czemu narządy jamy brzusznej jeszcze przed samą nasiadówką Apraszamdoznają subtelnej stymulacji, odczuwanej jako rozlewające się ciepło i rozluźnienie.

Przeciwwskazania:

 • poważne zakażenie bakteryjne lub grzybicze dróg rodnych i moczowych
 • spirala domaciczna
 • sterylizacja metodą podwiązania jajowodu
 • gorączka
 • krwawienie
 • problemy z krzepliwością krwi
 • ciąża przed skończonym 38 tygodniem


  Efekty:

 • redukowanie objawów menopauzy
 • regulacja cyklu menstruacyjnego
 • przyśpieszenie usuwania toksyn
 • wspomaganie procesu leczenia endometriozy, hemoroidów, mięśniaków, cyst.
 • zwiększenie płodności
 • zmiękczenie blizn
 • nawilżenie waginy i rozluźnienie dróg rodnych
 • profilaktyka zakażeń bakteryjnych i grzybiczych


  Droga Kobieto!
  Zapraszam Cię do zacisza mojego gabinetu. Przyjdź, aby doświadczyć tej prastarej , subtelnej i delikatnej terapii ziołowej.
  Znacie mnie z pewnością i wiecie, że zawsze w czasie programów które prowadzę, proponuję tylko te metody, zabiegi, techniki i diety, które sama sprawdziłam na sobie i które dla mnie okazały się skuteczne, uzdrawiające, transformujące.  Krótko mówiąc mam pewność, że działają.

Tak też jest z nasiadówkami!

Najpierw doświadczyłam na sobie.

Jestem niedowiarkiem , mój umysł jest dość sceptyczny, więc z  delikatną myślą – hmm, no zobaczmy –  poddałam się pierwszemu zabiegowi.

No i się zadziwiłam. Swój zabieg zrobiłam jako ceremonię, czyli z intencją i doświadczyłam naprawdę wielkiej zmiany.

Dlatego z wielka wiarą i entuzjazmem proponuję to także TOBIE. Potrzebujesz tylko godziny wolnego czasu! Czekam na Ciebie!

Droga Kobieto!

Zapraszam Cię do zacisza mojego gabinetu. Przyjdź, aby doświadczyć tej prastareJ, subtelnej i delikatnej terapii ziołowej.

 

Monika Dąbrowska

podziel się wpisem

NASIADÓWKI -💋❤️ DLA KOBIET❤️💋

Drogie Panie!Zbliża się szczególny dzień w roku, często traktowany z lekka ironicznie, wiadomo historycznie PRL – goździki i rajstopy. 💋Świętujemy,💋Lub nie.💋Z kwiatkiem💋Z