Życie z Ajurwedą i wiedza o… gotowaniu? 😋

W końcu to, co jemy, wpływa na nasze samopoczucie, siłę i buduje energię na cały dzień 💪 My o tym wiemy, dlatego też tą wiedzą o gotowaniu z Ajurwedą chcemy podzielić się z Tobą.
Dlatego organizujemy kolejny już kurs gotowania z Ajurwedą, który odbędzie się w dniach 🗓️ 17-19 marca w naszym📍 Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce.
Co takiego sprawia, że nasz kurs gotowania jest jedyny w swoim rodzaju? 🤔
🧡 Gotujemy zgodnie z zasadami Ajurwedy, które dają całkowicie nowe spojrzenie na odżywianie. To już nie będzie tylko atrakcyjny smak, piękny wygląd i wartości odżywcze, ale dodatkowo nauczysz się jak dobierać składniki do pór roku oraz spersonalizować swoją dietę do Twojej osobistej natury.
🧡 Łączymy wiedzę z praktyką, więc nie tylko dowiesz się, jak łączyć smaki i przygotowywać produkty, ale również sprawdzisz to w trakcie własnoręcznego przygotowania 4 dużych posiłków oraz pieczenia chleba, słodkości i przygotowywania past.
🧡 Używamy produktów lokalnych, świeżych i w pełni naturalnych. Chcemy pokazać każdy aspekt kuchni wegańskiej i wegetariańskiej, w pełni świadomej, a przez to pięknej i smacznej.
🧡 W przerwach od jedzenia i zdobywania o nim wiedzy, będziemy spacerować do lasu i nad rzekę, by pomóc wyciszyć i uspokoić umysł, wypocząć i pobyć na łonie natury.
Przez cały proces towarzyszyć Ci będzie 🧘🏻‍♀️ Monika Dąbrowska, wieloletnia nauczycielka jogi oraz technik oddechowych Art of Living. Od 20 lat żyje w zgodzie z Ajurwedą i chętnie dzieli się wiedzą o niej z innymi. Przeprowadziła już setki kursów, nie tylko w Tarasce 😏

Zobacz film na facebooku.
W cenę kursu wliczone zostały dwa noclegi oraz wyżywienie. Kosztorys wygląda następująco:
🔶 1115 zł – przy zakwaterowaniu w pokoju 1-os z łazienką
🔶 995 zł – przy zakwaterowaniu w pokoju 2-os z łazienką
🔶 935 zł – przy zakwaterowaniu w pokoju 3-os z łazienką
🔶 855 zł – przy zakwaterowaniu w pokoju 4-os z łazienką
Tylko nie wahaj się długo, bo mamy TYLKO 12 MIEJSC ❗
Dlatego nie zwlekaj i kliknij w link 👉 https://gotowanie.centrumtaraska.pl/
Po uzupełnieniu formularzu skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 2 dni, by ustalić szczegóły rezerwacji.
Chętnie też odpowiemy na wasze pytania bezpośrednio:
📞 509 861 666
📞 510 021 918
📨 kontakt@centrumtaraska.pl

podziel się wpisem

Zobacz również

WIOSENNY DETOKS AJURWEDYJSKI 1-5 MAJ

Wiosenny Detoks Ajurwedyjski w Osadzie Shalima Yoga& Spa 01-05 MAJ JUŻ CZAS, ABY ZAPLANOWAĆ!!!!TAK JUŻ DZIŚ!!!! Osada Shalima to niezwykłe miejsce prowadzone,

NASIADÓWKI -💋❤️ DLA KOBIET❤️💋

Drogie Panie!Zbliża się szczególny dzień w roku, często traktowany z lekka ironicznie, wiadomo historycznie PRL – goździki i rajstopy. 💋Świętujemy,💋Lub nie.💋Z kwiatkiem💋Z