Detoks w rytmie Ajurwedy.

Słyszysz „DETOKS’ i jeżą ci się włosy na głowie? Myślisz „nieeee, to nie dla mnie”. Głodowanie, picie mikstur, biegi – nieee. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Oczyszczanie z Ajurwedą wcale nie musi być nieprzyjemne, nie musi oznaczać głodowania i gwałcenia ciała i umysłu!

Czujesz, że szkodzą Ci Twoje nawyki żywieniowe? A może jesteś zmęczona ciągłym pośpiechem, gonitwą myśli, nadmiarem emocji?

Poznaj ajurwedyjskie zasady, które pozwolą oczyścić ciało i umysł. Wprowadzić ciszę, ład i spokój.

Hindusi stosują taki detoks dwa razy do roku – wiosną i jesienią!

Może i Tobie przyniesie korzyści?
Według Ajurwedy toksyny w ciele pojawiają się przede wszystkim z powodu złego trawienia. Szybkość i efektywność trawienia jest uzależniona między innymi od pór roku. Czy ktoś z nas zastanawia się co zjeść na śniadanie kiedy świeci słońce, a co, kiedy pada deszcz? Czy z pewnością diametralnie zmieniamy dietę wraz ze zmianą pór roku? Ja np. przez lata jadałam na śniadanie twarożek, niezależnie od tego czy to wiosna, lato czy zima. No i dziwiłam się że tak bardzo po śniadaniu chce mi się spać i boli mnie głowa. Dziś nie robię już takich błędów. Zyskałam wiedzę, o tym jakie produkty z racji mojej osobistej i indywidualnej natury są dla mnie wskazane, a których muszę unikać? Co zjeść, w jakiej ilości i o jakiej porze dnia.
Dzięki Ajurwedzie ta wiedza jest już dla nas dostępna. Wystarczy odwiedzić wykwalifikowanego konsultanta ajurwedyjskiego i poddać się diagnozie z pulsu.

Jesteśmy niepowtarzalną kombinacją pięciu elementów: przestrzeni, powietrza, wody, ognia i ziemi. Indywidualne proporcje tych elementów tworzą naszą urodzeniową równowagę. Kiedy ją zachowujesz, jesteś zdrowy i szczęśliwy.

Kiedy proporcje ulegają zachwianiu najpierw czujemy dyskomfort, a w efekcie nawet chorujemy.

Właśnie o tej nierównowadze poinformuje Cię konsultant, kiedy zbada Twój puls.
Jak poznać że ciało potrzebuje pomocy i oczyszczenia, jeśli w pobliżu nie mamy takowego?
Bóle stawów, mięśni, głowy. Gruby nalot na języku. Rozdrażnienie i agresja, kamienie w nerkach i w woreczku żółciowym, cysty i torbiele, opuchnięcia, nadwaga, wypryski i trądzik , zapalenie zatok, brzydki zapach wydychanego powietrza, ospałość, depresja, inercja.To z grubsza oznaki, że nazbieraliśmy toksyn ponad miarę i nasze ciało zaczęło je magazynować w tkankach i narządach.
CO TERAZ ROBIĆ?
Rozpocząć oczyszczanie! Najlepiej w towarzystwie fachowców !. Nie musisz koniecznie znać swojej równowagi urodzeniowej. Jest w Ajurwedzie kilka uniwersalnych sposobów na pozbycie się balastu. Zastosujemy je w czasie DETOKSU Z AJURWEDĄ, W KARWI w Hotelu Willa Złota. Czyli: smaczna dieta, naprawdę smaczna!!!! Oczywiście wegetariańska – bo z użyciem masła ghee. Może być wersja wegańska dla chętnych. Wiedza o Ajurwedzie – musisz dokładnie zrozumieć co i jak. Bez zrozumienia nie ma zaufania, bez zaufania pojawia się opór, a na zaciągniętym hamulcu daleko się nie ujedzie. Nauka codziennych zabiegów higienicznych, automasażu olejowego, gotowania, wprowadzenie i zakorzenienie w „ Dinacharii” , czyli ajurwedyjskim porządku dnia. Doświadczysz trzech terapii ajuwedyjskich, po których poczujesz się jak nowo narodzona. Będzie jeszcze o kosmetykach.W czasie zajęć jogi podkręcimy przemianę materii, usprawnimy przewód pokarmowy. I na koniec kilkakrotnie oczyścimy przewód pokarmowy – dla chętnych. Do dyspozycji masz strefę SPA, i oczywiście spacery brzegiem morza. Wyjedziesz leciutka, zainspirowana, z wiedzą co robić dalej w domu, a przede wszystkim zakochana w Ajurwedzie.

Tak jak ja!!!! Szczegóły na www.willazlota.pl lub www.monikadabrowska.pl.

ZAPRASZAMY!!!

podziel się wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Zobacz również